30 грудня 2013 року в столичних школярів розпочнуться зимові канікули. Повернуться до навчання юні кияни 13 січня 2014 року.
Під час зимових канікул Київський палац дітей та юнацтва запрошує на новорічні шоу-вистави «Казка Діда Мороза».
У рамках співпраці з Київським міським будинком природи проводиться для школярів міський конкурс «Допоможемо птахам узимку» та виставка-конкурс «Ялинка-2014».

















