Нехтувати навігацією .

Про особливості організації навчально-виховного процесу для випускників 11-х (12-х) класів ЗНЗ м. Києва в травні 2009 року


ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

Від “13” квітня 2009 р                        м. Київ                                   № 91


Про особливості організації навчально-виховного процесу для випускників 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва в травні 2009 року


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.09.2008 № 848 «Про зміни в організації навчального процесу у 2008/2009 навчальному році для випускників 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів», листа Міністерства освіти і науки України від 26.12.2008 № 1/9-844 «Щодо організації у травні 2009 року індивідуально-групової форми навчання для учнів 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів та документального її оформлення», наказу Головного управління освіти і науки від 22.09.2008 № 257 «Про зміни в організації навчального процесу у 2008/2009 навчальному році для випускників 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва» з метою організованого завершення 2008/2009 навчального року, якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації випускників 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

НАКАЗУЮ:

1.    Начальникам управлінь освіти виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій):

        Внести необхідні зміни до графіка роботи навчальних закладів, на базі яких будуть створені пункти тестування (робота у другу зміну, або проведення навчальних екскурсій, або перенесення навчальних занять на інші дні або суботу), забезпечивши при цьому виконання в цих закладах навчальних програм.

        Здійснити до 05.05.2009 перевірку розкладів індивідуально-групових занять учнів 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів району, про результати письмово до 07.05.2009 інформувати Головне управління освіти і науки.

2.    Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

        Сформувати до 29.04.2009 групи для проведення індивідуально-групових занять згідно письмових заяв учнів 11-х (12-х) класів.

        Скласти та затвердити до 30.04.2009 окремий розклад індивідуально-групових занять учнів 11-х (12-х) класів з урахуванням основного розкладу уроків, педагогічного навантаження вчителів, які залучаються до їх проведення.

        Скласти до 30.04.2009 окремі графіки занять з предметів, що не обрані випускниками для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.

        Розробити та затвердити графіки індивідуальних занять для кожного випускника, та довести їх до відома батьків (додається).

        Фіксувати індивідуальні та групові заняття учнів 11-х (12-х) класів в окремому журналі.

        Забезпечити щоденне проведення індивідуально-групових занять для учнів 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів.

        Вжити спільно з педагогічними працівниками та батьками випускників заходів щодо збереження життя та здоров‘я учнів 11-х (12-х) класів у період проведення індивідуально-групових занять.

        Провести до 01.05.2009 батьківські збори для батьків учнів 11-х (12-х) класів з питання «Особливості  організації навчально-виховного процесу в травні 2009 року».

3.    Відділу інформаційного забезпечення та міжнародного співробітництва (Баглай Ю.Г.) з метою інформування громадськості розмістити цей наказ на сайті Головного управління освіти і науки.


4.    Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Руденко Г.В. та начальників управлінь освіти виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій).

Начальник                                                                        Л. Гриневич