Нехтувати навігацією .

Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»


ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

Від “20” лютого 2008 р                        м. Київ                                     № 65

Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу«Кращий державний службовець»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 р. № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Головного управління державної служби України від 21.02.2008 р. № 35 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців

н а к а з у ю:

1.        Утворити Організаційний комітет з проведення конкурсу «Кращий державний службовець» в Головному управлінні освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 1).

2.        Затвердити положення про Організаційний комітет конкурсу «Кращий державний службовець» в Головному управлінні освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 2).

3.        Затвердити план роботи Організаційного комітету з проведення конкурсу «Кращий державний службовець» в Головному управлінні освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 3).

4.        Першим заступникам та заступникам начальника Головного управління освіти і науки подати до 10.03.2008 року пропозиції щодо учасників конкурсу до голови Організаційного комітету.


5.        Контроль  за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                        Л. Гриневич