Нехтувати навігацією .

Про проведення V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»


 ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

 НАКАЗ

 Від "20" лютого 2008 р.

  № 51

Про проведення V загальноміського
конкурсу-фестивалю
«Діалог держав: партнерство в освіті»

На виконання Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007-2010 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 № 1819, програми «Освіта столиці. 2006-2010 рр.», затвердженої рішенням Київради від 19.12.2006 № 289/346, з метою підтримки і розвитку партнерських стосунків між навчальними закладами м. Києва та інших держав, підготовки учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізації їх пізнавальної діяльності до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій держав світу

НАКАЗУЮ:

1. Провести 22 травня 2008 року на базі Київського палацу дітей та юнацтва (вул. Січневого повстання, 13) V загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Вернісаж національних культур».

2. Затвердити:
- умови проведення V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» (додаток 1);
- склад оргкомітету V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» (додаток 2);
- склад журі V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» (додаток 3);
- кошторис на проведення V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» (додаток 4).

3. Начальникам управлінь освіти виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій):
- залучити до участі у конкурсі-фестивалі учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва;
- створити належні умови для проведення І (районного) етапу конкурсу-фестивалю;
- забезпечити участь команд-переможців у ІІ (міському) етапі конкурсу-фестивалю.

4. Управлінню економіки та фінансів Головного управління освіти і науки (Олефіренко Н.М.) та начальнику відділу фінансового забезпечення та звітності - головному бухгалтеру Кучеренко І.О. профінансувати проведення V загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» за рахунок коштів, передбачених у бюджеті 2008 року на загальноміські заходи згідно з кошторисом витрат (додаток 4).

5. Відповідальність за організацію та проведення V конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» покласти на директора Київського Палацу дітей та юнацтва Свирську Т.І.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки з питань науки Нестеренко Л.С.

Начальник Л.Гриневич

Додаток 1 до наказу
Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від «20» лютого 2008 р. № 51

Умови проведення
загальноміського конкурсу-фестивалю
«Діалог держав: партнерство в освіті»

Міжнародне партнерство сьогодні відкриває нові перспективи розвитку та модернізації столичної освіти в умовах євроінтеграції та присвоєння м. Києву почесного звання «Європейська культурна столиця - 2010». Цьому сприятимуть безпосередні освітні контакти, співпраця у міжнародних проектах, участь загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва у міжнародних форумах, конференціях, «круглих столах» тощо. З цією метою у 2008 році проводиться загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом: «Вернісаж національних культур».


Мета конкурсу-фестивалю:
- підтримка і розвиток партнерських стосунків між навчальними закладами м. Києва та інших держав;
- підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації;
- активізація пізнавальної діяльності учнів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій країн, з якими загальноосвітні навчальні заклади мають партнерські стосунки.

Завдання конкурсу-фестивалю:
- вивчення форм міжнародної співпраці загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва із зарубіжними партнерами;
- пропаганда та поширення кращого досвіду співробітництва загальноосвітніх навчальних закладів з зарубіжними партнерами серед освітянської спільноти.


Терміни проведення конкурсу-фестивалю:
Конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» проводиться у два етапи:
I етап (районний) - квітень - травень 2008 року.
ІІ етап (міський) - 22 травня 2008 року.

Узагальнені матеріали районних етапів конкурсу-фестивалю подаються до 15 травня 2008 р. оргкомітету конкурсу-фестивалю (Головне управління освіти і науки, бул. Шевченка, 3, кім. 419).

Учасники конкурсу-фестивалю:
I етап (районний) - команди учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва (кількість учасників - до 20 осіб).
ІІ етап (міський) - команди-переможці (І місце) районного етапу конкурсу-фестивалю.


Програма конкурсу-фестивалю:
Програма конкурсу-фестивалю передбачає два завдання:
- звіт про міжнародну співпрацю, представлений у вигляді інтерактивних презентацій;
- сценічний виступ, який демонструє знання учнями історії й культурних традицій держави, з навчальним закладом якої укладена угода про співпрацю.

Звіт про міжнародну співпрацю (тривалістю 5 хвилин) презентується учасникам та членам журі конкурсу-фестивалю до початку сценічних виступів.
Сценічні виступи (тривалістю до 10 хвилин) презентуються згідно з попереднім жеребкуванням і можуть бути подані у різноманітних театралізованих формах.


Оргкомітет та журі конкурсу-фестивалю:
Для організації та проведення І етапу конкурсу створюються районні організаційні комітети та журі, до складу яких входять особи, що не представляють загальноосвітні навчальні заклади районів.
Загальне керівництво загальноміським конкурсом-фестивалем здійснює оргкомітет.
До складу оргкомітету та журі загальноміського конкурсу-фестивалю входять представники Київської міської державної адміністрації, Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), посольств та інших іноземних представництв зарубіжних держав в Україні, міжнародних фондів і громадських організацій та особи, які не представляють загальноосвітні навчальні заклади і районні управління освіти.


Оргкомітет конкурсу-фестивалю:
- проводить організаційну роботу з підготовки та проведення конкурсу-фестивалю;
- визначає і забезпечує програму проведення конкурсу-фестивалю;
- формує склад учасників конкурсу-фестивалю з числа переможців попереднього етапу;
- забезпечує підготовку всієї необхідної документації для проведення конкурсу-фестивалю та підведення його підсумків.
Журі конкурсу-фестивалю:
- схвалює рішення щодо визначення переможців та нагородження учасників конкурсу-фестивалю.

Критерії оцінювання:
Оцінювання команд проводиться за двома групами:
І група: ліцеї та гімназії;
ІІ група: загальноосвітні та спеціалізовані навчальні заклади.


Учасники конкурсу-фестивалю оцінюються за 20-бальною шкалою.

Звіт про міжнародну співпрацю - 10 балів.
Оцінюється:
- обсяг роботи з міжнародного співробітництва (кількість партнерських стосунків із закордонними навчальними закладами, різноманітність форм роботи, реалізація спільних проектів та програм, спрямованих на формування у підростаючого покоління патріотизму та гідності громадянина України).

Сценічний виступ - 10 балів.
Оцінюється:
- змістовність та оригінальність сценічного виступу, артистичність та творчі здібності учнів, рівень знань про історію, культуру, побут, звичаї та традиції держави, яку представляє команда.


Нагородження:
Переможці II (загальноміського) етапу конкурсу-фестивалю закордонних держав нагороджуються грамотами Головного управління освіти і науки та цінними подарунками.

Заступник начальника Л.Нестеренко

 

Додаток 2 до наказу
Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від «20» лютого 2008 р. № 51

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ
загальноміського конкурсу-фестивалю
«Діалог держав: партнерство в освіті»

1. Нестеренко Лідія Степанівна - заступник начальника Головного управління освіти і науки з питань науки - голова організаційного комітету.
2. Свирська Тетяна Іванівна - директор Київського палацу дітей та юнацтва.
3. Мієдінова Наталія Миколаївна - режисер Київського палацу дітей та юнацтва.
4. Клименко Лариса Феліксівна - головний спеціаліст відділу науки і вищих навчальних закладів Головного управління освіти і науки.
5. Юрченко Світлана Павлівна - провідний спеціаліст відділу науки і вищих навчальних закладів Головного управління освіти і науки.
6. Кібардіна Наталія Петрівна - директор Центру творчості дітей та юнацтва Деснянського району м. Києва.

Заступник начальника Л.Нестеренко

Додаток 3 до наказу
Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від «20» лютого 2008 р. № 51

СКЛАД ЖУРІ
загальноміського конкурсу-фестивалю
«Діалог держав: партнерство в освіті»

1.Гриневич Лілія Михайлівна - начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - голова журі.
2.Нестеренко Лідія Степанівна - заступник начальника Головного управління освіти і науки з питань науки.
3.Павленко Олена Петрівна - начальник відділу науки та вищих навчальних закладів Головного управління освіти і науки.
4.Свирська Тетяна Іванівна - директор Київського палацу дітей та юнацтва.
5.Бжезевська Тетяна Антонівна - завідувач відділу міжнародного співробітництва Київського палацу дітей та юнацтва.
6.Хімко Світлана Романівна - методист науково-методичного центру «Обдарована дитина» Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д.Грінченка.
7.Аззоліні Лариса Степанівна - асистент відділу педагогічних зв'язків Німецького культурного центру в Україні (за згодою).
8.Олександр Шаленко - координатор Британської Ради в Україні (за згодою).
9.Світлана Берднікова - координатор Європейського центру співробітництва в галузі освіти (за згодою).
10.Нікола Франко Баллоні - директор Італійського культурного центру в Україні (за згодою).
11.Мішель Максимович - аташе з питань освіти Посольства Французької Республіки (за згодою).

Начальник Л. Гриневич