Нехтувати навігацією .

Про посилення контролю за організацією харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва

  

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З

Від   30.11.2007 р.  м. Київ.   № 253 

Про посилення контролю за організацією харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва

На виконання ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 “Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах”, спільних наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.05 №242/329 ”Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах”, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.08.2006 №1301 „Про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва”, з метою забезпечення контролю за організацією харчування учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів міста

НАКАЗУЮ:

1.     Начальникам управлінь освіти виконавчих органів районних у місті Києві рад (районних у м.Києві державних адміністрацій): 1.1. Посилити контроль за організацією харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

1.2. Вжити невідкладних заходів щодо створення необхідних умов для організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

1.3. Забезпечити неухильне дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах.

1.4.Організувати повноцінне, безпечне та якісне харчування учнів (замовлення і прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування та продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології виготовлення страв, виконання норм харчування тощо).

1.5.Розробити та затвердити єдині посадові обов’язки інспектора з харчування та медичної сестри з дієтичного харчування.

1.6. Здійснити до 20 листопада 2007 року перевірку організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району, залучаючи (за домовленістю) представників підприємств, які здійснюють харчування учнів, спеціалістів районних санітарно-епідемілогічних служб та медичних працівників загальноосвітніх навчальних закладів. У разі виявлення порушень в організації харчування, вжити неухильних заходів щодо їх усунення.

1.7. Надіслати до Головного управління освіти і науки до 28.11.2007 року інформацію про результати перевірки.

1.8. Заслухати питання організації харчування на нараді директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

2.   Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Взяти під особистий контроль питання організації харчування учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів.

2.2. Посилити протиепідемічні заходи щодо попередження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

2.3. Проводити роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків для пропаганди гігієнічних основ харчування.

2.4. Періодично організовувати обговорення на батьківських зборах питань, пов’язаних з організацією гарячого харчування учнів.

3.   Відділу інформаційного забезпечення та міжнародного співробітництва Головного управління освіти і науки ( Баглай Ю.Г.) довести цей наказ до відома громадськості, розмістивши його на офіційному ВЕБ-порталі Головного управління освіти і науки.

4.   Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Руденко Г.В. та заступника начальника Головного управління освіти і науки   Олефіренко Н.М..

Начальник                                                        Л. Гриневич