ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З
| Від 30.10.2007 р. |
м. Київ. |
№ 256 |
Про створення та випуск газети старшокласників м. Києва
На виконання програми „Освіта столиці. 2006-2010 рр.”, плану роботи Головного управління освіти і науки на 2007 рік, з метою висвітлення життя столичного школярства, розвитку творчого потенціалу учнівського самоврядування, узагальнення роботи дитячо-юнацьких засобів масової інформації навчальних закладів міста, виявлення та підтримки обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
-
Директору Київського Палацу дітей та юнацтва Свирській Т.І. здійснити організаційні заходи щодо створення та випуску газети старшокласників м. Києва:
-
Сформувати редакційний колектив газети старшокласників м. Києва.
-
Придбати необхідне технічне обладнання для створення та випуску газети.
-
Зареєструвати газету старшокласників м. Києва як орган Київської міської ради старшокласників та гуртківців Київського Палацу дітей та юнацтва.
-
Заступнику начальника Головного управління освіти і науки – начальнику управління економіки і фінансів Олефіренко Н.М. та головному бухгалтеру Кучеренко І.О. провести фінансування витрат на створення та випуск газети старшокласників м. Києва за рахунок коштів, передбачених у бюджеті 2007 року на загальноміські заходи, згідно з кошторисом (додаток 1).
-
Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки Герасименка В.М.
Начальник Л. Гриневич