Нехтувати навігацією .

Про створення та випуск газети старшокласників м. Києва

  

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З

Від   30.10.2007 р.  м. Київ.   № 256 

Про створення  та випуск газети старшокласників м. Києва

На виконання програми „Освіта столиці. 2006-2010 рр.”, плану роботи Головного управління освіти і науки на 2007 рік, з метою висвітлення життя столичного школярства, розвитку творчого потенціалу учнівського самоврядування, узагальнення роботи дитячо-юнацьких засобів масової інформації навчальних закладів міста, виявлення та підтримки обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

  1. Директору Київського Палацу дітей та юнацтва Свирській Т.І. здійснити організаційні заходи щодо створення та випуску газети старшокласників м. Києва:
  2. Сформувати редакційний колектив газети старшокласників  м. Києва.
  3. Придбати  необхідне технічне обладнання для створення та випуску  газети.
  4. Зареєструвати газету старшокласників м. Києва як орган Київської міської ради старшокласників та гуртківців Київського Палацу дітей та юнацтва.
  5. Заступнику начальника Головного управління освіти і науки – начальнику управління економіки і фінансів Олефіренко Н.М. та головному бухгалтеру Кучеренко І.О. провести фінансування витрат на створення та випуск газети старшокласників м. Києва за рахунок коштів, передбачених у бюджеті 2007 року на загальноміські заходи, згідно з  кошторисом (додаток 1).
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки Герасименка В.М.


Начальник                                                        Л. Гриневич