2 жовтня 2007 року з 14.00 до 16.00 у приміщенні Київського міського будинку учителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться збір активу учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.
У зібранні братимуть участь близько 450 осіб активу учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, запрошені гості. Серед них передбачається участь Першого заступника міністра освіти і науки України Жебровського Б.М., Заступника начальника Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) Чагіна В.Я., Директора Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Танцюри В.А., депутата Шевченківської районної у м. Києві ради Загумний О.І., начальника відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іщенко Т.В. З 13.30 години у фойє другого поверху Київського міського будинку учителя будуть розгорнуті експозиції матеріалів про діяльність учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.
Для активу учнівського самоврядування на честь Дня молодого робітника будуть показані номери самодіяльності колективами Київського державного будинку художньої і технічної творчості







