Нехтувати навігацією .

З 3 по 7 жовтня 2007 року в м. Києві перебуватиме делегація освітян м. Стамбул (Республіка Туреччина).

На виконання програми „Освіта столиці. 2006-2010 рр.”, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.12.2006 № 289/346, Угоди про співробітництво в галузі освіти між Департаментом освіти м. Стамбул (Туреччина) та Головним управлінням освіти і науки Київської міської державної адміністрації (Україна) від 17.10.2003 та з метою розширення і поглиблення міжнародного співробітництва з 3 по 7 жовтня 2007 року в м. Києві перебуватиме делегація освітян м. Стамбул (Республіка Туреччина) у складі 14 осіб на чолі з начальником управління освіти м. Стамбул М. Ата Озером.

      

У програмі перебування делегації відвідування  кращих навчальних закладів міста Києва, обмін досвідом з питань дошкільної  та професійно-технічної освіти, ознайомлення з історичними, культурними та архітектурними пам’ятками столиці України.  

      

Під час візиту делегації 3 жовтня о 14.00 у Київському міському будинку вчителя відбудеться зустріч освітян міст Стамбула  з начальником Головного управління освіти і науки м. Києва Л. М. Гриневич.

      

4 жовтня о 16.00 в Київському академічному театрі оперети члени делегації м. Стамбул візьмуть участь у проведенні  урочистого свята з нагоди Дня працівника освіти.

Відділ науки та вищих навчальних закладів Т.: 278-00-41