Нехтувати навігацією .

Нарада бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

27 вересня о 15.00 у конференцзалі Київського міського будинку учителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться нарада бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Журавського В.С. , начальника Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гриневич Л.М., голови  постійної комісії Київської міської ради з питань освіти Руденко Г.В.


Бібліотека загальноосвітнього навчального закладу здійснює   бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і позаурочний час.

Книжковий фонд шкільних бібліотек міста складає понад 10 млн. примірників, у тому числі майже 6 млн. підручників.

 

З метою створення належних умов для здобуття школярами столиці якісної освіти, ефективного використання інформаційних, зокрема, електронних засобів навчання, запровадження інтерактивних методів навчання, Головним управлінням освіти і науки за сприянням Київської міської влади у 2006-2007 навчальному році майже  400 шкільних бібліотек отримали нові комп'ютери.

 

Вже сьогодні сучасними потужними інформаційними центрами є  бібліотеки гімназії № 191 ім. П.Тичини Дніпровського району, Українського гуманітарного та ліцею № 171 «Лідер» Печерського району,  спеціалізованої школи № 277 Деснянського району, гімназії «Діалог» Дарницького району, Слов'янської гімназії Дарницького району, гімназії Національного державного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Шевченківського району тощо.

 

З метою поширення та впровадження у практику роботи досвіду кращих бібліотек та бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів міста, виховання інформаційної культури учнів, починаючи з 2000 року, у  м. Києві систематично проходили огляди-конкурси на кращу шкільну бібліотеку та на кращого шкільного бібліотекаря.  

 

Одним з основних завдань інформаційно-бібліотечного центру школи є забезпечення інформаційної підтримки освітнього процесу. Саме тому Київська міська рада за ініціативи Комісії з питань освіти Київради своїм рішенням від 22.08.2007 року № 330/3164 «Про виділення коштів на придбання художньої літератури для закладів освіти міста Києва до Дня знань» виділила 600 тисяч гривень на придбання літератури.

 

Київська міська влада турбується про працівників освіти. Так, рішенням Київської ради від 22.08.2007 року працівникам галузі «Освіта» встановлено надбавку у розмірі 20% посадового окладу.

 

До Дня працівника освіти всі працівники галузі «Освіта» отримають матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу.