Нехтувати навігацією .

Про проведення V Кубку України зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки

      З 19 по 23 вересня 2007 року у Чернівецькій області відбувся V Кубок України зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки.        Туристи-педагоги з 19 регіонів України змагалися у трьох видах програми: на стрімких хвилях Дністра на байдарках змагалися туристи-водники; нелегкими лісовими стежками долали дистанцію ралі-велотуристи; а непідступні скелі підкорювали туристи-пішохідники.        До складу збірної команди педагогічних працівників м. Києва увійшли педагоги ЗНЗ № 3 Хоменко А.П.; ліцею № 144 Лемещук С.В.; ліцею №171 “Лідер” Мєчіков Є.О., Копилова Л.В.; Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму Шаповалов О.М., Загрядський О.В., Бакута А.І., Калінкін О.Б., Стрижак А.О.(керівник команди); Молодіжного туристського клубу Святошинського району Салошенко В.О.; Київського Університету туризму економіки і права Рудєв І.М.

      У напруженій боротьбі представники Києва мали беззаперечну перевагу, та здобули золоті нагороди на дистанціях з пішохідного, та велосипедного туризму, а також отримали бронзу на дистанції водного слалому, що забезпечило загальну перемогу у Кубку України. 

      Вітаємо збірну команду працівників освіти і науки м. Києва – переможців Кубку України зі спортивного туризму.