Нехтувати навігацією .

Київські школярі – одні з кращих за результатами незалежного тестування

 Шестеро столичних учнів набрали по 200 балів з двох предметів одночасно на зовнішньому незалежному оцінюванні

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в Києві зареєструвалось 32880 осіб, з них 20273 – випускники 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та 12 607 – випускники вищих навчальних закладів I-II ступенів акредитації та попередніх років. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відповідно до доручень Київського міського голови Леоніда Черновецького, Головне управління освіти та науки забезпечило належну підготовку до проведення тестування столичних учнів. У кожному з десяти районів визначені пункти незалежного оцінювання та надано відповіді приміщення, загальна кількість таких пунктів у Києві – 128. Усі зареєстровані можуть перевірити свої знання з трьох предметів. Загалом вже проведено тестування з восьми предметів.

За оперативними даними, відсоток частки учасників на різних предметах коливався в межах 75,3% – 90,3% від загальної кількості зареєстрованих. Згідно з отриманими результатами проведених двох тестів, з математики та української мови і літератури, шестеро киян набрали по 200 балів одночасно з обох предметів, загалом по Україні таких 19 учнів.

Варто зазначити, що високі результати продемонстрували як випускники відомих та авторитетних навчальних закладів, так і випускники звичайних загальноосвітніх шкіл міста. На думку Київського міського голови Леоніда Черновецького, це свідчить про належний рівень шкільної освіти в столиці, досягнутий завдяки професіоналізму педагогів та відповідному матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів столиці. 

Попереду у київських учнів тестування ще з трьох предметів: основ економіки, правознавства та зарубіжної літератури.