Нехтувати навігацією .

Електронне опитування учнів 8-х класів

 29 травня 2008 року з метою впровадження сучасних інформаційних технологій у систему монітингу освіти м. Києва, в Деснянському та Шевченківському районах столиці було проведено електронне опитування учнів 8 класів з використанням модуля тестування (АС «Тест») інформаційно-аналітичної системи моніторингу освіти м. Києва у наступних загальноосвітніх навчальних закладах: гімназія «Троєщина», СШ №264, СЗШ №250, ліцей №38, СШ №155, СЗШ №95.

Автоматизована система «Тест» (АС «Тест») – це програмно-технологічний комплекс, який є складовою частиною автоматизованої системи «Школа» (АС «Школа»).

За допомогою АС «Тест» є можливість:

  • створити питання для тестування;
  • створити тест для проходження;
  • задати шкалу балів та оцінок;
  • пройти тестування;
  • переглянути результати тестування.