29 травня 2008 року з метою впровадження сучасних інформаційних технологій у систему монітингу освіти м. Києва, в Деснянському та Шевченківському районах столиці було проведено електронне опитування учнів 8 класів з використанням модуля тестування (АС «Тест») інформаційно-аналітичної системи моніторингу освіти м. Києва у наступних загальноосвітніх навчальних закладах: гімназія «Троєщина», СШ №264, СЗШ №250, ліцей №38, СШ №155, СЗШ №95.
Автоматизована система «Тест» (АС «Тест») – це програмно-технологічний комплекс, який є складовою частиною автоматизованої системи «Школа» (АС «Школа»).
За допомогою АС «Тест» є можливість:
- створити питання для тестування;
- створити тест для проходження;
- задати шкалу балів та оцінок;
- пройти тестування;
- переглянути результати тестування.





